Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

2020

TARPTAUTINIAME SKARULIŲ MUZIKOS FESTIVALYJE


2020 09 22


Tarptautiniame Skarulių muzikos festivalio koncerte „Lietuva brangi“ Jonavos šv. Jokūbo bažnyčioje Kauno valstybinis choras atliks gražiausius lietuvių ir pasaulio kompozitorių kūrinius, o taip pat giesmes šv. Mišiose prieš koncertą. Koncerte skambės J. Naujalio „Malda už Tėvynę“ ir „Už Raseinių“, V. Augustino „Anoj pusėj dunojėlio...“, V. Klovos Ūdrio daina iš operos „Pilėnai“, S. Šimkaus „Lietuviais esame mes gimę“,  taip pat G. Verdi „Vergų choras“ iš operos „Nabukas“ ir Angelų choras iš operos „Likimo galia“, P. Mascagni „Dangaus karalienė" iš operos „Kaimo garbė“. Tradiciškai koncertas baigsis J. Naualio giesme „Lietuva brangi“. 

„Labai džiaugiamės, jog  festivalio koncertuose renkasi gausus būrys mūsų ištikimų klausytojų. Nuolat sulaukiame žinučių su padėkomis už puikiai praleistą popietę, – džiaugiasi festivalio meno vadovas Liudas Mikalauskas.

Baigiamasis festivalio koncertas vyks Jonavos miesto centre, Šv. Jokūbo bažnyčioje rugsėjo 27 dieną. Renginys prasidės 12 val. šv. Mišiomis, po jų koncertinę  programą dovanos geriausias Lietuvos choras – Kauno valstybinis choras, meno vadovas ir dirigentas Petras Bingelis. Festivalio renginiai nemokami, jų metu būtina dėvėti apsaugines kaukes bei laikytis saugaus atstumo.