Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

2019

KVCH IR ASMIK GRIGORIAN KONCERTAS P. ČAIKOVSKIO KONSERVATORIJOS DIDŽIOJOJE SALĖJE


2019 10 15


Kauno valstybinis choras kartu su naująja operos pasaulio  žvaigžde Asmik Grigorian lapkričio 6 d. P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje dalyvaus  pirmajame soliniame praėjusių metų operos sensacija tapusios atlikėjos koncerte Maskvoje. Kartu su Asmik į sceną žengs „Operalia 2018“ nugalėtojas tenoras Pavelas Petrovas. Prie dirigento pulto stovės tris kartus „Grammy“ apdovanojimų nominantas Konstantinas Orbelianas. Vakaro programoje – gražiausios operų arijos ir chorai.

Kauno valstybinis choras šioje salėje pirmą kartą dar 1973 metais atliko G. Verdi „Requiem“. Kaip liudijo muzikos kritikai, Kauno choro sukeltas įspūdis užgožė „La Scalos“ choro pasirodymą. Per prabėgusius dešimtmečius Kauno choras yra daug kartų koncertavęs Maskvoje, dažniausiai toje pačioje P. Čaikovskio konservatorijos salėje.

Asmik Grigorian yra ne tik puiki dainininkė, ji yra talentinga aktorė, užkariavusi Zalcburgą  Salomėjos vaidmeniu. Platus diapazonas, turtinga balso spalvų paletė, dramatinis talentas ir išraiška privertė visą pasaulį kalbėti apie naująją operos pasaulio žvaigždę. Dėl savo puikių vokalinių įgūdžių ir aktorinio talento Asmik yra viena geidžiamiausių jaunųjų dainininkių intelektualiosios operos teatre.

Šiandien Asmik koncertuoja operos teatruose Berlyne, Kelne, Rygoje, Barselonoje, Stokholme, Vienoje, Zalcburge, Maskvoje ir kitose žymiausiose teatrų salėse. 2018/2019 metų sezone ji debiutavo teatre „La Scala“. Įvairių tarptautinių apdovanojimų laureatė, 2016 m. Asmik pirmą kartą gavo prestižinį muzikos apdovanojimą „International Opera Awards“, kuris dažnai vadinamas operos „Oskaru“ (geriausio jaunojo dainininko kategorijoje).

Pavelas Petrovas yra daugelio tarptautinių konkursų, įskaitant „Operalia“, „Gran Prix d’Opera“, „Prix Shimizu“ nugalėtojas, Vladimiro Spivakovo fondo specialiųjų apdovanojimų stipendininkas. Nuo 2016 metų jis yra Graco operos (Austrija) solistas.

Konstantinas Orbelianas dirbo su geriausiais pasaulio simfoniniais orkestrais: Bostono, Detroito, SSRS valstybiniu, Korėjos, Sankt Peterburgo, Maskvos filharmonijos valstybiniu akademiniu, Škotijos nacionaliniu,  taip pat su „Maskvos virtuozais“ ir kt.