Pasirinkite kalbą

LT
EN
PL
RU
FR
DE
IT
ES

Paieška

Ieškoti

Susisiekite su mumis

lt Rašykite mums Paieška

Koncertmeisteris

 

 © kvch.lt nuotr.

 

 

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ

 

Kiekvienam pianistui būtų siekiamybė ir šventė koncertuoti su tokiu sambūriu kaip Kauno valstybinis choras. Tai žodžiais nenusakoma gyvenimo ir muzikavimo patirtis. Greta jo ir pats jautiesi didesnis ir galingesnis.


B. Andriuškevičienė 1990 m. baigė Šiaulių konservatorijos fortepijono klasę, 1996 m. - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto prof. R. Čepinsko fortepijono klasę ir doc. L. Richterytės-Janulevičienės koncertmeisterio klasę, įgydama fortepijono muzikos magistro laipsnį.

Nuo 2011 m. yra Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademijos Fortepijono katedros lektorė ir Dainavimo katedros koncertmeisterė.

Pianistė B. Andriuškevičienė Kauno valstybinio choro koncertmeisterė tapo 1994 m. Kartu su choru koncertavo Rusijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Danijoje, Kinijoje. Ji nuolat dalyvauja tarptautiniuose Pažaislio, M.K. Čiurlionio-E. Griego muzikos festivaliuose, yra aktyvi Kauno muzikinės akademinės bendruomenės narė, priklauso Kauno M.K. Čiurlionio draugijai.

|||Jos repertuare skamba pasaulinės klasikos lobynui priskiriami J.S. Bacho, G. F. Händelio, L. van Beethoveno, W. A. Mozarto, K. Pendereckio, F.Poulenco, G. Mahlerio chorinės ir vokalinės muzikos kūriniai, lietuvių kompozitorių - J. Naujalio, J. Pakalnio, J. Gruodžio, J. Švedo, V. Jakubėno ir kitų muzika.

Lietuvos koncertinėse erdvėse ir muzikiniuose projektuose B. Andriuškevičienė klausytojams pažįstama kaip temperamentinga, charizmatiška, subtiliai atliekamą muziką juntanti ir kūrinio esmę perteikti gebanti pianistė.